§1

Usługodawcą w sklepie internetowym o adresie elektronicznym www.luksusowybutik.com i luksusowybutik.pl jest firma Infinity Monika Sadzińska z siedzibą w Łodzi, przy ul. Przędzalnianej 16/1, 90-034 ŁódĹş, numer NIP: 7281149162.

§2

Kontakt ze sklepem moĹźliwy jest poprzez adres email xinfinityx@interia.pl lub formularz kontaktowy na stronie.

§3

Przedmiotem świadczenia usług  jest umowa kupna-sprzedaży.

§4

Informacje handlowe zamieszczone na stronie nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu KC , lecz są zaproszeniem do składania ofert.

§5
Koszt wysyłki ponosi Klient.

§6

Warunkiem technicznym wymaganym do korzystania z usług jest dostęp przez Usługobiorcę do komputera, przeglądarki internetowej oraz dostępu do internetu.

§7

Konsument w ciągu 14 dni może odstąpić od umowy licząc od dnia wydania rzeczy.

§8

Miejscem składania reklamacji/zwrotu jest siedziba firmy wymieniona w §1. Zakupiony towar należy odesłać na ten adres wraz z oryginałem paragonu fiskalnego oraz oświadczeniem o odstąpieniu od umowy(formularzem zwrotu)- do pobrania tutaj

§9

Warunkiem zawarcia umowy jest przesłanie przez Oferenta oferty kupna towarów i jej przyjęcie przez sklep internetowy za pomocą formularza na stronie sklepu, e-maila lub telefonu.

§10

Klient jest zobowiązany do zapłaty ceny w ciągu 7 dni roboczych wybierając następujące formy płatności za zamówione towary:
- przedpłatą bezpośrednio na konto sklepu.

§ 11

Cena jest wiążąca obie strony w momencie złożenia zamówienia. Podane ceny są cenami brutto,zawierają podatek VAT 23%,cena produktu nie zawiera kosztów przesyłki. Termin realizacji zamówienia wynosi najczęściej do 2 dni roboczych, nie dłużej jednak niż dni 5.

§12

Usługodawca ( sklep ) zastrzega, że może nie przyjąć oferty kupna bez podania przyczyn.

§13

Oferty oznaczone jako WYPRZEDAŻ-SALE lub PROMOCJA oraz towar NA ZAMÓWIENIE lub UŻYWANY nie podlegają zwrotom ani wymianie.

§14

Dane osobowe są chronione i przetwarzane w celu i w zakresie określonym w Ustawie z dnia 29.08.1997 r.O ochronie danych osobowych (Dz.U. Nr 133 poz. 883)

 Zabrania się ( klientowi ) umieszczania na stronach sklepu (np. formularz opinii o produktach ) treści o charakterze bezprawnym.

 §15

Klient/Odbiorca akceptując regulamin wyraża zgodę na otrzymywania informacji handlowej oraz na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z ustawą z §16

 Niniejszy Regulamin obowiązuje od dnia 01-01-2013 i w przyszłości może ulec zmianie.

 §17

W sprawach nieuregulowanych w niniejszym regulaminie stosuje się przepisy KC i  innych ustaw.